Нұрлы Наурыз " Концерт-викторинасы»

05.04.2021

18-19 наурызда Балалар музыка мектебінде "Нұрлы Наурыз"дәстүрлі концерт-викторинасы өтті.
Концерттің мақсаты-викторина қазақ халқының мәдениеті мен ұлттық дәстүрлеріне деген сүйіспеншілік пен құрметке, патриотизмге тәрбиелеу. БММ оқушылары қызықты халық сюжеттері мен ашық түстердің экспозициясы арқасында мереке атмосферасына батуға мүмкіндік алды.
Жас суретшілер музыка мектебінің фойесінде көктемгі мерекеге арналған жұмыстар көрмесін орналастырды.
Концертке қатысушылар-музыка мектебінің оқушылары мен оқытушылары. Тыңдаушылар - жас әртістердің достары, БММ ұстаздары.
Концерттік бағдарламада халық музыкасы, классик-композиторлардың, Қазақстанның қазіргі заманғы композиторларының вокалдық және аспаптық туындылары орындалды.
Тыңдармандарға балалардың сыңғырлаған дауыстары, домбыраның сыңғырлаған сылдырлары мен Баян жанының сыңғырлаған әуендері үлкен ғанибет берді. Концерт дәстүрлі шашу шашумен аяқталды.