II Халықаралық қашықтық фестиваль-байқауы "Көктемгі қыңырлығына".

05.04.2021

2021 жылдың 14 наурызында Қарағанды қаласында II Халықаралық қашықтық фестиваль-байқауы өтті. "Көктемгі қыңырлығына".
5-сынып Балалар музыка мектебінің тәрбиеленушісі, Титомир Есения Аспаптық орындау – фортепиано номинациясына қатысты.
Біздің санат 10-12 жыл болды. Есения А.Шуваловтың "жаңбыр әні"шығармасын орындады. Мазмұны жағынан шығарма өте нәзік әрі мәнерлі болды. Есения 2 дәрежелі лауреат дипломымен марапатталды.
Сондай-ақ Қазақстанның би порталы Art-Dance.kz Балалар музыка мектебінің директоры Т.Ш. Тулубаевты өскелең ұрпақтың дамуы мен тәрбиесіне қосқан үлесі үшін дипломмен марапаттады. Сондай-ақ, Балалар музыка мектебінің оқытушысы Титомир л.и. Қазақстанның би порталы оқытудағы және лауреатты даярлаудағы кәсібилігі үшін дипломмен марапаттады.