"Ана жүрегі " Республикалық қашықтық байқауы.

07.04.2021
   2021 жылдың үшінші наурызында Қарағанды қаласында "Diamond Stars"жастар шығармашылық бірлестігінің басшылығымен" Ана жүрегі – Мамино сердце"қашықтықтан республикалық онлайн байқауы өтті.
   Оған Жақсы ауылының Балалар музыка мектебінің тәрбиеленушісі Кощегулова Дана қатысты. Ол" Казак соғысқа аттанды " украин халық әнін орындады. Дана 10-12 жас аралығында болды. Оқушы жеңіске жетіп, 1 орын алды.
Сондай-ақ, "Diamond Stars" жастар шығармашылық бірлестігі лауреаттарды дайындағаны және педагогикалық шеберлігі үшін Балалар музыка мектебінің оқытушысы Л. И. Титомирді дипломмен марапаттады.