II - " Sounds of Azia "балалар мен жасөспірімдер шығармашылығының халықаралық онлайн-байқауы 2021ж.

13.04.2021

2021 жылғы 2 наурыз бен 20 наурыз аралығында 2021 жылғы "Sounds of Azia" балалар мен жасөспірімдер шығармашылығының III халықаралық онлайн-байқауы өтті.
Бұл байқауға Аспаптық орындау – фортепиано номинациясында Балалар музыка мектебінің екі оқушысы Титомир Есения мен Селезнева Ангелина қатысты. Қыздар 11-13 жас санатына кірді. Ангелина А.Диабеллидің "Сонатина" туындысын орындады. Шығарманың сипаты өте ұтқыр және ойнақы. Есения А.Шуваловтың "жаңбыр әні" шығармасын орындады. Шығарма лирикалық, мәнерлі болды.
Байқау өте күрделі және қызықты болды, бірақ біздің оқушылар құрметті орындарға ие болды. Есения 2 орын, ал Ангелина 3 орын алды. Екі оқушы 5 жылдан бері бір оқытушымен айналысады Титомир л. и.