«АЯУЛЫ АСТАНА»

15.10.2020

15-18 желтоқсанда Нұр – сұлтан қаласында "Аяулы Астана"IV Халықаралық шығармашылық конкурс-фестивалі өтті. Байқауға 7 жастан 18 жасқа дейінгі көптеген қатысушылар қатысты, олардың арасында біздің балалар музыка мектебінің жас музыканттары да болды, олар барлық жүлделі орындарды ала алды. Киренко Яна мен Зиядова Алтын (жетекшісі Рахметов м.с) "Эстрадалық вокал" номинациясы бойынша жоғары жас санатына қатысушылар арасында 1-дәрежелі лауреат дипломын, сондай-ақ Федоренко Регина (жетекшісі Тулубаев т. Ш) кіші жас санатына қатысушылар арасында 3-дәрежелі лауреат дипломын алды. Кіші жас санатында "фортепиано" номинациясында аспапшылар арасында Тулегенов Дидар 1-ші дәрежелі Лауреат дипломына ие болса, Шаяхметов Елнұр (Ж.А. Жаманованың екі тәрбиеленушісі де) 2-ші дәрежелі Лауреат дипломына ие болды, бұл ретте Нұр-сұлтан және Көкшетау қалаларына бәсекелестік туғызды."VIVO" вокалдық - аспаптық ансамблінің байқауында өнер көрсету дебюті болды - ұжымның қатысушылары: Жаңажолов Әлихан, Сивун Валерия, Шаяхметов Елнұр, Қуанышпаева Әмина, Киренко Яна, Жәнібекова Айнель (жетекшісі Ж.А. Жаманов), олар 1-дәрежелі диплом Лауреаттары атанды, көрермендердің, сондай-ақ конкурсқа қатысушылардың ду қол шапалағын жұлып алды. Жас музыканттар өз жеңістерін туған ауылына арнады және оларды қолдап, байқауға қатысуға көмектескендердің барлығына алғысын білдірді.